José van der Koogh – Hersbach
De zomer is voorbij, de vakantie een herinnering, maar bij The Travel Club is José van der Koogh – Hersbach alweer volop in de weer met het plannen van nieuwe reizen naar de mooiste bestemmingen op onze aardbol.
De zomer is voorbij, de vakantie een herinnering, maar bij The Travel Club is José van der Koogh – Hersbach alweer volop in de weer met het plannen van nieuwe reizen naar de mooiste bestemmingen op onze aardbol.
Veel koks geven hun geheim niet prijs en ook Anneke Dijkstra van Mrs. Italy laat natuurlijk niet het achterste van haar tong zien, maar ze licht in een nieuwe aflevering van ‘Geef me de 5’ wel een tipje van de sluier op.
In deze aflevering van Geef me de 5 staan deze week Rob Matthijssen en Annemarie van der Hoek letterlijk en figuurlijk in het zonnetje in hun wijngaard Zonnestraal op de grens van Hilversum en Loosdrecht.
In een nieuwe aflevering van Geef me de 5 van Ondernemend Wijdemeren, filmen we op de grens van Ankeveen en ’s-Graveland het familiebedrijf van Marco van Rijn.
Deze maand de financiële experts van MKB Partnerz aan het woord. Bijna 5 jaar geleden zijn Quido Schaafsma en Krijn Sweers hun bedrijf gestart, waar zij ondernemers adviseren over hun financieringen, hypotheken en verzekeringen.
Deze week is het de beurt aan Drukkerij Dunnebier. Opgericht door vader Ed in 1972 wordt het bedrijf al vele jaren gerund door Marije en Thijs Dunnebier. Naast complete drukwerkverzorging geeft het familiebedrijf sinds 1974 ook de lokale bladen van Wijdemeren uit.